Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski, Lokalna Grupa Działania "Nad Drzewiczką", LZS Siatkarz Drzewica oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzewicy zapraszają na „XIII Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Drzewicy”.
Rozgrywki odbędą się w sobotę, 4 lipca 2026 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy przy ul. Zdrojowej. Start turnieju o godz. 12:00.
Do siatkarskiej rywalizacji na piasku przystąpią zespoły męskie i mieszane w trzyosobowych składach. Zgodnie z regulaminem będą obowiązywać przepisy jak w siatkówce halowej. Pięknych zagrań i emocji z pewnością nie zabraknie.
Na trzy najlepsze drużyny czekają puchary Burmistrza Drzewicy, na wszystkie zespoły medale i upominki, natomiast na najlepszego zawodnika turnieju (MVP) puchar Prezesa Wojewódzkiego Zrzeszenie LZS w Łodzi Marka Mazura, który objął wydarzenie honorowym patronatem, za co bardzo dziękujemy.
Fanów siatkówki oraz plażowiczów wypoczywających nad Zalewem Drzewickim już dziś serdecznie zachęcamy do oglądania siatkarskich zmagań.
Wszelkie informacje na temat turnieju udzielane są przez P. Michała Woźniaka pod numerem telefonu 607 217 446.
Impreza organizowana jest w ramach zadania publicznego pn. "Drzewica – poczuj pasję do sportu", realizowanego przez Lokalną Grupę Działania "Nad Drzewiczką" i finansowanego ze środków Gminy Drzewica na 2026 rok.
30°C
Dane pogodowe dostarcza: