Spanish

Urząd

XVII edycja Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

02.11.2016

W dwa dni 26 i 27 października zostały rozegrane eliminacje powiatowe XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", które zostały rozegrane na stadionie LKS "Ceramika" Opoczno. Gminę Drzewica reprezentowały trzy drużyny, dwie w kategorii U-10 (chłopcy i dziewczęta) a także chłopcy U-12 ze SP im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy. W środę na zawody udali się młodsi zawodnicy, którzy w swoich meczach okazali się lepsi od przeciwników i pewnie zajęli pierwsze miejsca w grupach i tym samym uzyskali awans do finałów wojewódzkich. Nieznacznie gorzej zaprezentowali się chłopcy piątej i czwartej klasy szkoły podstawowej, którzy po wygraniu swojej grupy w finale ulegli zespołowi reprezentującemu Gminę Opoczno i ostatecznie zajęli drugie miejsce (awans uzyskiwał tylko jeden zespół).