Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Magdaleny, Mileny i Wawrzyńca
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Informacje o firmie

 • Nazwa firmy: Ośrodek Szkolenia Kierowców "Biedrowscy"
 • Branża: Nauka jazdy
 • Adres: Drzewica 26-340
  Radzice Duże 126
 • Telefon: (48) 3756433
 • Fax: (48) 3756433
 • Telefon komórkowy: 603770602
 • www: www.radzice.com.pl
 • e-mail: biedrowski@gmail.com
 • NIP: 7991361428

Formularz kontaktowy

Opis firmy

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Biedrowscy” to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, działająca od ponad 20 lat.

Od początku naszej działalności wyszkoliliśmy kilkanaście tysięcy kierowców.

Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesna infrastruktura – to nasze atuty i gwarancja najwyższej jakości usług.

Kursantom zapewniamy przede wszystkim wysoki poziom szkolenia w miłej i przyjaznej atmosferze. Prowadzone jest ono przez doświadczoną, profesjonalną kadrę instruktorów. Są to osoby spokojne i opanowane, o dużej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej, dla których wykonywany zawód jest pasją. Każdy z uczniów traktowany jest indywidualnie. U nas bez stresu nauczysz się bezpiecznie prowadzić samochód. Zależy nam na tym, aby nasz kursant zdał egzamin, ale przede wszystkim, aby był dobrym kierowcą.

Wykłady odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych środków audiowizualnych, dostosowanych do potrzeb egzaminacyjnych Prowadzi je właścicielka ośrodka – Danuta Biedrowska, która jest wspaniałym pedagogiem. Doskonale wie, jak w rzetelny sposób przekazać wiedzę i wprowadzić kursantów w tajniki ruchu drogowego. Do poprowadzenia wykładów zapraszamy także profesjonalistów – ratownika medycznego, który szkoli w zakresie pomocy w razie wypadku oraz pracownika PKP, który opowiada o zachowaniu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych (w ramach akcji "bezpieczny przejazd"). Posiadamy również profesjonalny plac manewrowy.

Nasz ośrodek oferuje szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A,  B, B+E, C, C+E, D oraz jazdy doszkalające.

Uczymy jeździć na nowych samochodach Nissan Micra, takich samych jak na egzaminie państwowym w  Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Radomiu. Mogą Państwo również wybrać hyundaia i20.  

Do dyspozycji są  również między innymi: skuter, motocykle: Suzuki Gn 125, Honda Gsx 125, samochód ciężarowy mercedes 814 oraz Man TGL, autobus: Autosan H9. 

Zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwość rozłożenia płatności na raty.

Ważne je dla nas, aby każdy z słuchaczy był zadowolony z jakości szkolenia.

Wszystkie wymienione elementy sprawiają, że kursanci mają bardzo dobrą opinię o naszej szkole i chętnie ją polecają swoim znajomym, co jest dla nas najlepszą oceną i powodem do dumy.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Galeria zdjęć firmy

Oferujemy

Zapraszamy  Państwa na kursy na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D oraz jazdy doszkalające.

Zajęcia praktyczne prowadzą doświadczeni inistruktorzy. Zajęcia teoretyczne natomiast odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali wykładowej.

Godziny jazd do ustalenia w trybie indywidualnym.

 

AM

 Uprawnia do prowadzenia motorowerów i czterokołowców lekkich  o pojemności nieprzekraczającej 50 cm3 (np. niewielkich quadów, których masa nie przekracza 330 kg, a prędkość maksymalna to 45 km/h).  Zastępuje dotychczasową kartę motorowerową. Aby móc zdawać na prawo jazdy tej kategorii trzeba mieć ukończone 14 lat. Osoby, które skończyły 14 lat i  posiadają kartę motorowerową, mogą ją wymienić odpłatnie na prawo jazdy AM bez konieczności zdawania egzaminu.Osoby, które przed wejściem przepisów w życie ukończyły 18 lat, są uprawnione do poruszania się motorowerem (ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r.).

 

A1

Uprawnia do prowadzenia jednośladów o pojemności do 125 cm3 i mocy nieprzekraczającej 11 kW (15 KM). Aby zdobyć to uprawnienie, należy mieć ukończone 16 lat.

 

A2

 Uprawnia do prowadzenia jednośladu 35 kW (47,5 KM) np. Kawasaki Ninja 300, Hondy NC700, Yamahy MT-03, Yamahy XT660 czy Suzuki GS500. Do uzyskania tej kategorii prawa jazdy wymagane jest ukończenie 18 lat.

 

A

 Uprawnia do prowadzenia motocykli. O dokument można ubiegać się od 20 roku życia pod warunkiem, że od 2 lat jest się posiadaczem kategorii A2. Jeśli ubiegający się nie posiada prawa jazdy kategorii A2, musi mieć ukończone 24 lata.

 

B

 Uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla; pojazdem, o którym mowa wcześniej z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t oraz ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Wymagany dla tej kategorii wiek - 18 lat.

 

B+E

 Uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami). Wymagany dla tek kategorii wiek 18 lat.

 

C

 Uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Wymagany dla tek kategorii wiek 21 lat.

 

C+E

 Uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami). Wymagany dla tek kategorii wiek 18 lat.

 

D

 Uprawnia do kierowania autobusem, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Wymagany dla tei kategorii wiek 24 lat.

 

Poszukujemy

Brak ogłoszeń

Lokalizacja

51.454248
20.391382900000053