Spanish

Urząd

XIX Turniej o Puchar Stanisława Kowalczyka Brata

26.07.2017

W niedzielę 9 lipca 2017 r.  na stadionie w Radzicach Dużych odbył się XIX Turniej o Puchar Stanisława Kowalczyka Brata. Patronat na rozgrywkami objął Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Burmistrz Gminy i Miasta Drzewica. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy.

OSP Radzice

Po fazie grupowej, przyszedł czas na finał w którym o pierwsze miejsce walczyli zwycięzcy swoich grup tj. Orzeł Gielniów z LKS Radzice; o trzecie miejsce walczyli wiceliderzy grup tj. LKS Mniszków  z OSP Radzice.

I miejsce w Turnieju wywalczyła drużyna Orzeł Gielniów, której Puchar ufundowała i wręczył Marszałek Artur Bagieński

II miejsce w Turnieju wywalczyła drużyna LKS Radzice, której Puchar ufundował i wręczył Burmistrz Janusz Reszelewski.

III  miejsce w Turnieju wywalczyła drużyna LKS Mniszków, której Puchar ufundował i wręczył Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa.

Najlepszym strzelcem Turnieju został Krzysztof Michurski, któremu Puchar ufundował i wręczył Prezes Remtrak Sp. z o.o.  Zbigniew Ciemny

Turniej odbywał się w sportowo- rodzinnej atmosferze,  na trybunach nie brakowało publiczności, która zagrzewała zawodników do walki o każdą bramkę a później i sama wzięła udział w  konkursie Rzutów Karnych (dla dzieci do lat 12), w którym nagrody ufundował były Radny Gminy i Miasta Drzewica Stanisław Barul.

Zdjęcia: Redakcja TOP Tygodnik Opoczyński