Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 3 grudnia 2020
Imieniny: Hilarego, Franciszki i Ksawery
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Drzewicy – faza grupowa za nami

22.07.2019




W minioną niedzielę zakończyła się faza grupowa XIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Drzewicy. Osiem drużyn rywalizowało ze sobą w dwóch grupach przez trzy tygodnie na boisku w Świerczynie. Po ostatniej kolejce spotkań znamy już wszystkie rozstrzygnięcia fazy eliminacyjnej. Poniżej wyniki ostatniej kolejki wraz z tabelami końcowymi.

FC DRZEWICA – KRZCZONÓW 1:2 (0:1)

bramki:
FC Drzewica: Jakub Gulej

Krzczonów: Przemysław Owczarski, Kamil Sarwa

Składy:

FC Drzewica: Bartek Jędrzejczak, Rafał Trzaskowski, Kacper Kumur, Damian Remian, Tomasz Remian, Jakub Gulej, Michał Gąsiorowski, Jakub Bednarczyk, Michał Sołtysiak, Tomasz Kasicki.

Krzczonów: Maciej Kowalski, Dawid Wiktorowicz, Paweł Kowalski, Tomasz Owczarski, Przemysław Owczarski, Kamil Sarwa, Damian Sarwa, Artur Kowalczyk, Marcin Tępiński, Przemysław Stępień, Kacper Chrobak, Rafał Gąsiorowski, Patryk Sochański, Szymon Tępiński.

 

WETERANI – STRZYŻÓW/WERÓWKA 0:3 (WALKOWER)

 

JELNIA – SZACUNEK DRZEWICA 2:3 (1:0)

bramki:
Jelnia: Mateusz Ogórek, Damian Piecyk

Szacunek Drzewica: Michał Wojtarek x2, Waldemar Pęczkowski 

 

Składy:

Jelnia: Piotr Mada, Rafał Mada, Jakub Kwiecień, Łukasz Rogulski, Damian Piecyk, Dawid Barul, Jarosław Karkowski, Konrad Oleksik, Norbert Tomczyk, Michał Więckowski, Mateusz Ogórek, Dominik Bogatek, Marek Augustyniak, Mateusz Kasicki.

Szacunek Drzewica: Rafał Wolski, Maciej Bińkowski, Sylweriusz Matysiak, Piotr Bajerowski, Piotr Podogrocki, Łukasz Podgórski, Łukasz Marecki, Michał Kiljanek, Karol Podogrocki, Michał Wojtarek, Marek Sadliński, Waldemar Pęczkowski.

ŚWIERCZYNA – FC ŁUCKI HALE 2:1 (1:0)

bramki:
Świerczyna: Michał Kopytowski, Konrad Cieślik

FC Łucki Hale: Michał Szklarczyk 

Składy:

Świerczyna: Lech Nowak, Arkadiusz Białas, Dawid Nowak, Mateusz Nowak, Michał Kopytowski, Konrad Cieślik, Mariusz Wrzosek, Krzysztof Stępień, Kamil Stepień, Tomasz Wrzosek, Karol Siedlecki, Szymon Witoń, Adrian Jakubczyk, Sebastian Goworek, Mateusz Kolmaga

FC Łucki Hale: Sławomir Kuc, Andrzej Szczotka, Piotr Szklarczyk, Michał Szklarczyk, Andrzej Balasiński, Mirosław Bednarczyk, Krzysztof Czarnecki, Zdzisław Popis, Jarek Miązek, Filip Młodawski, Andrzej Szczepanik.

 

TABELE PO FAZIE ELIMINACYJNEJ

Grupa A 

Miejsce

Nazwa

Mecze

PKT

Bramki

Bilans

1

Świerczyna

3

9

12:3

+9

2

FC Łucki Hale

3

6

10:4

+6

3

Weterani

3

3

5:7

-2

4

Werówka/Strzyżów

3

0

2:15

-13

 

Miejsce

Nazwa

Mecze

PKT

Bramki

Bilans

1

Szacunek Drzewica

3

9

7:3

+4

2

Krzczonów

3

6

3:2

+1

3

FC Drzewica

3

3

7:6

+1

4

Jelnia

3

0

3:9

-6

 

Najlepsi strzelcy:

5 bramek – Konrad Cieślik (Świerczyna), Michał Szklarczyk (FC Łucki Hale)

3 bramki – Michał Wojtarek (Szacunek Drzewica)

2 bramki – Michał Kopytowski (Świerczyna), Szymon Witoń (Świerczyna) 

Mecze fazy pucharowej odbędą się na stadionie miejskim w Drzewicy już w najbliższa niedziele (tj. 28 lipca 2019 r.) w następującej konfiguracji:

I PÓŁFINAŁ: ŚWIERCZYNA – KRZCZONÓW                             GODZ. 15:00

II PÓŁFINAŁ: SZACUNEK DRZEWICA – FC ŁUCKI HALE        GODZ. 16:20

MECZ O 3 MIEJSCE                                                                     GODZ. 18:00

FINAŁ                                                                                            GODZ. 19:20